Ga naar inhoud
storyspace artist talks 1.jpg

NFF Focustalk: Storyspace Artist Talks

Geen werk in de Storyspace expositie is hetzelfde. Alle producties zijn uiteenlopend in zowel vorm als beleving. Wil je alles weten over het proces van de makers? Kom dan naar de Storyspace Artist Talks.

Tijdens de Storyspace Artist Talks vertellen de kunstenaars die meedingen voor een Gouden Kalf Digitale Cultuur alles over hun werk: hoe zijn ze tot hun onderwerpen gekomen? Wat zijn de achterliggende gedachten? Hoe helpt de gekozen techniek het verhaal te vertellen? In deze inspirerende sessie krijg je het allemaal te horen en nog veel meer.

De Artist Talks vinden plaats in de Zalen van Zeven (Boothstraat 7, Utrecht). Aansluitend op dit programma kun je het glas heffen met en op de makers, tijdens de opening van de Storyspace tentoonstelling in de centrale hal van Bibliotheek Neude (op 5 min loopafstand).

De kanshebbers op het Gouden Kalf Digitale Cultuur die je kunt beleven en zich presenteren:
Ancestors – Steye Hallema (The Smartphone Orchestra)
Drift – Nienke Huitenga Broeren, Hay Kranen, Lieven Heeremans, Minem Sezgin (Studio ZZZAP, VPRO Medialab)
Future Botanica – Marcel van Brakel, Hazal Ertürkan (Polymorf, Studio Biarritz)
THE IN.VISIBLE – BrotherTill (VAKTOR)
Influenza – Tote Tiere Maarten (Menetekel Film)
Lacuna – Maartje Wegdam, Nienke Huitenga Broeren (Podium Biarritz, Copper Views Film Productions, Studio Biarritz)
RevivalRoadshow – Anne Fehres, Luke Conroy (Nullshima Studio)
Shelter – Sjors Swierstra, Ivanna Khitsinska (Scopic)
waiting for cows – affect lab (K.O. Productions)

Voertaal: Nederlands, Engels
Moderator: Dymphie Braun

Programma

Sla programma over
Geweest

NFF Focustalk: Storyspace Artist Talks

Vr 26 sept 14:00 - 16:30, De Zalen van Zeven
Showcase
2 uur, 30 minuten