Ga naar inhoud
Still

The Life of Death

Regie: Marsha Onderstijn
Liefdevol kort animatiesprookje over hoe de dood stapelverliefd wordt op het leven. Een bijzondere, onverwachte vriendschap weerhoudt de dood echter van zijn eigenlijke taak.
Wanneer een levend wezen een hand op de rug gelegd krijgt, sterft het vreedzaam. De dood doet zijn werk. Tot hij een lieftallig hertje aantreft dat zó vol van het leven is, dat hij zijn hand terugtrekt. Een vriendschap tussen leven en dood ontstaat.

Credits

Sla credits over
Productiebedrijf
St. Joost School of Art & Design
Still
Titel: The Life of Death
Jaar: 2012
Duur : 5 minuten
Soort: Korte Film
Editie: NFF 2012
Studentenfilms St. Joost Breda NFF Studenten Competitie

NFF Archief

Informatie over deze film, televisie- of interactieve productie bevindt zich in het NFF Archief. In het NFF Archief staat informatie over producties die in de afgelopen festivaledities vertoond zijn. Het NFF beschikt niet over dit materiaal, daarover kun je contact opnemen met de producent, distributeur of omroep. Oudere films zijn soms ook terug te vinden bij Eye Filmmuseum of bij het Nederlands Instituut voor Beeld & Geluid.

Stills