Mocro Maffia-favoriet Taxi is ondergedoken in Marokko, terwijl zijn vrouw een moordaanslag op hem voorbereidt. Om zijn huid te redden moet Taxi wederom de drugwereld in. Eerste regie van acteur en Gouden Kalf-winnaar Nasrdin Dchar.
Mocro Maffia-crimineel Younes – alias Taxi – is de hoofdpersoon in dit regiedebuut van Nasrdin Dchar. Wanneer hij is uitgeweken naar Marokko, gaat zijn vrouw Samira akkoord met een plan om Taxi te vermoorden. Zelf gaat hij intussen in zee met een louche vriend. Samen beginnen ze aan de reis door het Atlasgebergte om een nieuwe drugslijn op te zetten. Een reis waarbij ze last krijgen van rivaliserende bendes die hun plannen met geweld proberen te saboteren en elkaar nooit echt kunnen vertrouwen.
Credits
Regie
Producent
Uitvoerend Producent
Creative producer
Coproducent
Streamingplatform
Camera
Montage
Sound Design
NFF Archief
Informatie over deze film, televisie- of interactieve productie bevindt zich in het NFF Archief. In het NFF Archief staat informatie over producties die in de afgelopen festivaledities vertoond zijn. Het NFF beschikt niet over dit materiaal, daarover kun je contact opnemen met de producent, distributeur of omroep. Oudere films zijn soms ook terug te vinden bij Eye Filmmuseum of bij het Nederlands Instituut voor Beeld & Geluid.