Ga naar inhoud
ND_0720©MDB22 - kopie 2.jpg

De Dans van Natasja

Regie: Jos Stelling
De levens van de vreemde Daantje en de verbitterde ex-ballerina Natasja raken met elkaar vervlochten. Een melancholisch en ironisch sprookje zoals alleen Jos Stelling het kan vertellen, over afscheid, eenzaamheid en vriendschap.
De dakloze Daantje ontmoet de oudere ex-ballerina Natasja, die aanvankelijk niets van hem moet hebben. Maar het noodlot en hun eenzaamheid lijken hen tot elkaar te veroordelen. Als Natasja besluit terug te keren naar de plek van haar jeugd – haar oma's datsja ver weg van de bewoonde wereld – wil Daantje met haar mee. Samen ondernemen ze de lange fysieke en spirituele tocht naar de plek van haar jeugd, naar de plek waar ze ooit gelukkig was. Onderweg raken ze al hun bezittingen kwijt en uiteindelijk ook de weg.

Poster De Dans van Natasja.jpg
Titel: De Dans van Natasja
Jaar: 2023
Duur : 1 uur, 42 minuten
Soort: Speelfilm
Editie: NFF 2023

NFF Archief

Informatie over deze film, televisie- of interactieve productie bevindt zich in het NFF Archief. In het NFF Archief staat informatie over producties die in de afgelopen festivaledities vertoond zijn. Het NFF beschikt niet over dit materiaal, daarover kun je contact opnemen met de producent, distributeur of omroep. Oudere films zijn soms ook terug te vinden bij Eye Filmmuseum of bij het Nederlands Instituut voor Beeld & Geluid.

Bekijk trailer