NFF Studentencompetitie 1

Verzamelprogramma met Ningyo, Hoi meisje, Mies, Bitter Sweet Morning, Onderhuids.

Tickets

NFF Studentencompetitie 1

Kinepolis Jaarbeurs 1 za 28 sep 13:30 - 15:18 11,00

Q&A's met regisseur Jamila Smit en actrice Machiel Rodenburg van Hoi meisje en regisseur Mirthe Fernandes van Mies.

NFF Studentencompetitie 1

Kinepolis Jaarbeurs 1 di 1 okt 22:15 - 23:58 11,00

Met de videoclip Anouk - It's a New Day als voorfilm, ingeleid door muziekjournalist Job de Wit. Q&A met regisseur Mirthe Fernandes van Mies.

22:15

Inleiding Job de Wit


22:18

Anouk - It's a New Day

De zangeres beeldt bij wijze van een feministische geschiedenisquiz 28 iconische vrouwen uit de wereldgeschiedenis en actualiteit uit, van Jeanne d’Arc en Frida Kahlo tot Alexandria Ocasio-Cortez.

Lengte: 3min
Regie: Victor D. Ponten
lees meer

22:21

Ningyo

Kort drama over jonge vrouwen in een door mannen gedomineerde, dystopische stad. Daar zoekt de zeventienjarige Valentina haar vrijheid binnen een vrouwengroep, die de strijd aangaat tegen dit onrecht.

Lengte: 23min
Regie: Timo Ottevanger
lees meer

22:44

Q&A - Ningyo


22:52

Hoi meisje

Gestileerd drama over het eigenzinnige, negentienjarige buitenbeentje Buffy. Zij ontsnapt aan haar saaie wereldje en zet een fantasierijke achtervolging in.

Lengte: 8min
Regie: Jamila Smit
lees meer

23:00

Mies

Documentaire over een normaal ogende vrouw van begin twintig, die al jaren door een geestesziekte wordt gekweld. Haar realiteit is soms niet de onze. Hoe ziet haar belevingswereld eruit?

Lengte: 26min
Regie: Mirthe Fernandes
lees meer

23:26

Q&A - Mies


23:34

Bitter Sweet Morning

Korte animatie over een vermoeide moeder en haar dochtertje. Die laatste is al vroeg uit de veren, want ze zouden samen gaan ontbijten bij de bakker. Maar op weg daarnaar toe lopen ze iemand tegen het lijf.


Lengte: 5min
Regie: Tyka Beumers
lees meer

23:39

Onderhuids

Op het oog lijkt het een perfecte vriendschap. Maar onder de oppervlakte zijn er grote spanningen tussen drie vriendinnen, die trainen voor het kampioenschap synchroonzwemmen.

 

Lengte: 19min
Regie: Emma Maria Branderhorst
lees meer
23:58