do 16 jan 2020

Het complete programma van IFFR is bekend

Het volledige programma van de International Film Festival Rotterdam (IFFR) is gisteren bekendgemaakt. Het festival vindt plaats vanaf 22 januari t/m 2 februari 2020. Naast IFFR’s zeer diverse en internationale filmprogramma zullen er dit jaar ook weer een aantal Nederlandse producties en coproducties in verschillende secties langskomen. 17 daarvan zijn geselecteerd voor verschillende IFFR wedstrijden.

Tiger Competition

DRAMA GIRL, 90’
Vincent Boy Kars
Producent: Olivia Sophie van Leeuwen
Productiebedrijf: HALAL

KALA AZAR, 85’
Janis Rafa
Producent: Digna Sinke, Konstantinos Kontovrakis, Giorgos Karnavas
Productiebedrijf: SNG Film, Heretic

LA FORTALEZA, 108’
Jorge Thielen Armand
Producent: Rodrigo Michelangeli, Manon Ardisson
Productiebedrijf: La Faena Films

NASIR, 78’
Arun Karthick
Producent: Mathivanan Rajendran, Reinier Selen, Ibo Karatay, Manoj Poosappan, Samir Sarkar, Anu Rangachar, Aditya Grover, Harsh Agarwal
Productiebedrijf: Stray Factory, Rinkel Film, Harman Ventures, Magic Hour Films, Cent Percent Films, Uncombed Buddha

Ammodo Tiger Short Competition

APIYEMIYEKÎ?, 28’
Ana Vaz
Producent: Olivier Marboeuf, Annemiek van Gorp, Anže Peršin
Productiebedrijf: Spectre Productions, Stenar Projects, De Productie

BEER, 35’
Erik van Lieshout
Producent: Suzanne Weenink

PROGRESSIVE TOUCH, 12’
Michael Portnoy
Producent: Esther Niemeier
Productiebedrijf: Steirischer Herbst, Stichting Beeldende Kunst Middelburg De Vleeshal

Bright Future Short

ARNOLD SCHWARZENEGGER – THE ART OF BODYBUILDING, 8’
Babeth M. VanLoo
Producent: Babeth M. VanLoo
Productiebedrijf: Eye Experimental

HYPERPLANAR, 45’
Matthijs Munnik

KLANKVORM PRESENTS LIGHTFORMS @ V2_: SVNSCRNS PERFORMANCE ILPO VÄISÄNEN & HELEEN BLANKEN, 45’
Ilpo Väisänen, Heleen Blanken

KLANKVORM PRESENTS LIGHTFORMS @ V2_: SVNSCRNS PERFORMANCE ZENO VAN DEN BROEK, 45’
Zeno van den Broek

THE MACHINE, 16’
Marieke van der Lippe
Sencario: Marieke van der Lippe, Radboud Mens, George Perec
Producent: Marieke van der Lippe

REST ENERGY, 4’
Marina Abramovic, Ulay

SANTIN, 4’
Hugo de Vries

THE STRANGE BUT UNKNOWN STAR, 8’
Henri Plaat

TESTFILM #1, 14’
Telcosystems
Producent: Vanja Andrijevic, Lucas van der Velden
Productiebedrijf: Bonobostudio, Spatial Media Laboratories

WORDS WORDS WORDS ARE DECORATIVE SOUNDS, 8’
Giovanni Giaretta
Productiebedrijf: Studio Giovanni Giaretta


Ook debuutfilms PARADISE DRIFTERS van Mees Peijnenburg en (wereldpremière) GOUD van Rogier Hesp zullen tijdens het festival te zien zijn.

GOUD is vanaf 26 maart in de bioscoop te zien en PARADISE DRIFTERS zal vanaf 2 april in de bioscoop worden vertoond.


Klik hier voor het volledige festivalprogramma.

De officiële kaartverkoop start op vrijdag 17 januari om 20:00 uur.