Gouden Kalf nominaties 2011

Beste Geluid

Marco Vermaas voor 170 Hz
Jan Schermer voor CODE BLUE
Peter Flamman, Wart Wamsteker voor LOFT

Beste Muziek

Het Paleis van Boem voor DE BENDE VAN OSS
Harry de Wit voor BROWNIAN MOVEMENT
Henny Vrienten voor SONNY BOY

Beste Production Design

Dirk Debou voor DE BENDE VAN OSS
Elsje de Bruijn voor BROWNIAN MOVEMENT
Gert Brinkers voor DIK TROM

Beste Montage

Sander Vos voor BLACK BUTTERFLIES
Nathalie Alonso Casale voor CODE BLUE
Tom Fassaert, Thabi Mooi en Axel Skovdal Roelofs voor DE ENGEL VAN DOEL

Beste Camera

Piotr Kukla voor DE BENDE VAN OSS
Jasper Wolf voor CODE BLUE
Walther Vanden Ende voor SONNY BOY

Beste Actrice

Gaite Jansen voor haar rol in 170 Hz
Carice van Houten voor haar rol in BLACK BUTTERFLIES
Ricky Koole voor haar rol in SONNY BOY

Beste Vrouwelijke Bijrol

Lineke Rijxman voor haar rol in ALLE TIJD
Beppie Melissen voor haar rol in GOOISCHE VROUWEN
Rifka Lodeizen voor haar rol in ONDER ONS

Beste Acteur

Frank Lammers voor zijn rol in DE BENDE VAN OSS
Joris Smit voor zijn rol in LOTUS
Nasrdin Dchar voor zijn rol in RABAT

Beste Mannelijke Bijrol

Jaap Spijkers voor zijn rol in DE BENDE VAN OSS
Kuno Bakker voor zijn rol in BROWNIAN MOVEMENT
Peter Paul Muller voor zijn rol in GOOISCHE VROUWEN

Beste Scenario

André van Duren en Paul Jan Nelissen voor DE BENDE VAN OSS
Nanouk Leopold voor BROWNIAN MOVEMENT
Jim Taihuttu en Victor Ponten voor RABAT

Beste Regie

Nanouk Leopold voor BROWNIAN MOVEMENT
Will Koopman voor GOOISCHE VROUWEN
Paula van der Oest voor BLACK BUTTERFLIES

Beste Film

BLACK BUTTERFLIES van Frans van Gestel en Arnold Heslenfeld voor IDTV Film, Arry Voorsmit voor Riba Film International en Richard Claus voor Cool Beans BV
BROWNIAN MOVEMENT van Stienette Bosklopper voor Circe Films
RABAT van Julius Ponten en Frieder Wallis voor Habbekrats

Beste Televisiedrama

BON VOYAGE van Margien Rogaar
SPOOKBEELD van David Lammers
VAST van Rolf van Eijk

Beste Korte Film

LIFE IS BEAUTIFUL van Mark de Cloe en Jeroen Berkvens
THE MONSTER OF NIX van Rosto
OLIFANTENVOETEN van Dan Geesin

Beste Korte Documentaire

PEOPLE I COULD HAVE BEEN AND MAYBE AM van Boris Gerrets
WAT DE KAT ZIET van Kim Brand
ZWARTE SOLDATEN van Joost Seelen

Beste Lange Documentaire

DE ENGEL VAN DOEL van Tom Fassaert
NIET ZONDER JOU van Petra Lataster-Czisch en Peter Lataster
WATER CHILDREN van Aliona van der Horst