Coffee Time

Evelyne du Bois Korte film - 2019 - 3 min.

Korte animatie over een dag uit het leven van karakteristieke koffiedrinkers. Ieder drinkt zijn bakkie pleur op eigen wijze. Maar soms heeft een doodnormale kop koffie verrassende wendingen in petto.

De één drinkt zijn bakkie pleur uit een ouderwetse koffiepot, de ander verkiest een serieuze espresso met speciale koffiebonen of een latte met opgeklopte, magere havermelk. De soundtrack neemt de kijker mee in het ritme van ieders dagelijkse koffiegewoontes. En hoe vanzelfsprekend het ook moge zijn, de volksdrank kan ook garant staan voor verrassende wendingen.

Tickets

NFF Studentencompetitie 3

Kinepolis Jaarbeurs 1 za 28 sep 19:30 - 21:28 11,00

Q&A's met regisseur Pelle Nijburg en cameraman Ward Trommelen van Anemoia, regisseur Max Baggerman van Als je later groot bent, en regisseur Mario Gonsalves van Patroon.

Meer info
19:30

Coffee Time

Korte animatie over een dag uit het leven van karakteristieke koffiedrinkers. Ieder drinkt zijn bakkie pleur op eigen wijze. Maar soms heeft een doodnormale kop koffie verrassende wendingen in petto.

Lengte: 3min
Regie: Evelyne du Bois
lees meer

19:33

A Beautiful Dog

Kort drama over een trots baasje en zijn showhond die al jaren aan de top in de competitie staan. Maar alles verandert wanneer de viervoeter opeens te dik wordt.

Lengte: 16min
Regie: Bauke Engel Boneschansker
lees meer

19:49

Anemoia

Korte documentaire over het hunkeren naar een andere tijd of plek. Dat verlangen weerhoudt Anna van een leven in het hier en nu.

Lengte: 19min
Regie: Pelle Nijburg
lees meer

20:08

Q&A - Anemoia


20:15

Als je later groot bent

Korte documentaire over ons werkzame bestaan in een sociaalkapitalistische samenleving. Minimalistische scènes reduceren arbeid tot zijn uiterlijke, soms licht absurdistische verschijningsvorm.

Lengte: 22min
Regie: Max Baggerman
lees meer

20:37

Q&A - Als je later groot bent


20:44

Een vrije dag van het ongelukkig zijn

Fenna, wier relatie net uit is, probeert te ontsnappen aan het gevoel van ongelukkig zijn. De vraag is of ze zo wel het ware geluk kan vinden.

 

 

Lengte: 11min
Regie: Frederike Scheffer
lees meer

20:55

Speedy the Turtle

Een animatiefilm met veel vaart, want er is maar één held moedig genoeg om de kwaadaardige god Tori te stoppen die het tropische Wakiki-eiland wil slopen: een razendsnelle schildpad. Aloha, Speedy!

Lengte: 5min
Regie: Nigel Lievaart
lees meer

21:00

Patroon

Een Curaçaose immigrantentiener in Nederland gaat na de breuk met zijn moeder op zoek naar vriendschap en romantiek. Ondertussen worstelt hij met zijn toekomst als volwassen man.

Lengte: 16min
Regie: Mario Gonsalves
lees meer

21:16

Q&A - Patroon

21:28

Animatiefilms 2

Kinepolis Jaarbeurs 1 ma 30 sep 22:00 - 23:48 11,00

Q&A's met regisseur Tyka Beumers van Bitter Sweet Morning, regisseur Evelyne du Bois van Coffee Time, regisseur Wouter Dijkstra van PolarBarry – Let’s Break the Ice!! – Vlog #207, en makers Sverre Fredriksen en Zaou Vaughan van Ultrakort - Human Nature.


Meer info
22:00

Bitter Sweet Morning

Korte animatie over een vermoeide moeder en haar dochtertje. Die laatste is al vroeg uit de veren, want ze zouden samen gaan ontbijten bij de bakker. Maar op weg daarnaar toe lopen ze iemand tegen het lijf.


Lengte: 5min
Regie: Tyka Beumers
lees meer

22:05

Q&A - Bitter Sweet Morning


22:12

Second Floor

Ieder mens zal ooit sterven, maar iedereen heeft er andere ideeën bij. Geïnspireerd door poëzie, liedjes en gesprekken probeert deze animatie die gevoelens te visualiseren en het taboe te doorbreken.

Lengte: 5min
Regie: Dymphie Huijssen
lees meer

22:17

Coffee Time

Korte animatie over een dag uit het leven van karakteristieke koffiedrinkers. Ieder drinkt zijn bakkie pleur op eigen wijze. Maar soms heeft een doodnormale kop koffie verrassende wendingen in petto.

Lengte: 3min
Regie: Evelyne du Bois
lees meer

22:20

Q&A - Coffee Time


22:27

PolarBarry – Let’s Break the Ice!! – Vlog #207

Korte animatiedocumentaire met influencer en online personality PolarBarry in de hoofdrol. Deze ondeugende ijsbeer en internetsensatie introduceert in zijn vlogs de klimaatdiscussie bij zijn volgers.

Lengte: 5min
Regie: Wouter Dijkstra
lees meer

22:32

Q&A - PolarBarry - Let's Break the Ice!! - Vlog #207


22:39

Ghost Tape Number 9

Een angstkreet. Dan: geanimeerde bewegingsstudies. Een badpak, hertjes, een turner, een griezelige clown. Alles is in metamorfose.

Lengte: 3min
Regie: Maria Kozlitina
lees meer

22:42

Smogtown

Korte animatiefilm over een meisje dat een reis door een met smog vervuilde stad maakt om een pakketje af te leveren bij haar vader. Zo beleeft ze de volwassen buitenwereld voor het eerst.

Lengte: 4min
Regie: Iris van Hassel
lees meer

22:46

The End

Animatie over een cowboy die, nadat hij een stadje heeft ontzet, de lege woestijn in rijdt. Wat volgt na het einde, als de held na gedane zaken achter de horizon verdwijnt?

Lengte: 5min
Regie: Wiebe Bonnema
lees meer

22:51

Ultrakort - Cycle

Kort maar krachtige animatie: een rond verhaal over een meisje dat leert fietsen van haar grootvader en ontdekt dat waar de weg eindigt, het echte avontuur begint.

Lengte: 2min
Regie: Sophie Olga de Jong, Sytske Kok
lees meer

22:54

Fundament

Strak vormgegeven animatie waarin een man duistere plannen smeedt voor de toekomst en voor zichzelf. Hij kiest de kerk in een dorp aan de kust uit voor een ritueel dat verborgen krachten ontketent.

Lengte: 6min
Regie: Wilbert van Veldhuizen
lees meer

23:00

Ultrakort - Rauw

Komt alles wat je in de oceaan gooit uiteindelijk bij je terug? In deze gevoelige animatie is het de as die een oude vrouw uitstrooit over zee, die in een heel andere vorm bij haar terugkeert.

Lengte: 2min
Regie: Ben Brand
lees meer

23:03

Orbit

Wat is onze plek in de natuurlijke cyclus van onze planeet? In de vorm van draaiende tekeningen wordt de onderlinge verbintenis van de zon en onze natuur, en de impact van de mens nader bekeken.

Lengte: 7min
Regie: Tess Martin
lees meer

23:10

Q&A - Orbit


23:17

Ultrakort - Human Nature

Als je de rollen van mensen en dieren eens omdraait, kom je in een wereld waarin dieren met hun huismensjes naar de mensenarts gaan. En besef je pas goed hoe merkwaardig wij omgaan met dieren.

Lengte: 2min
Regie: Sverre Fredriksen
lees meer

23:20

Q&A - Ultrakort - Human Nature


23:27

Flow

Experimentele animatiefilm waarin vederlichte penseelstreken een turbulente dag verbeelden.

Lengte: 14min
Regie: Adriaan Lokman
lees meer
23:48

NFF Studentencompetitie 3

Kinepolis Jaarbeurs 1 di 1 okt 16:30 - 18:21 11,00

Q&A met regisseur Frederike Scheffer van Een vrije dag van het ongelukkig zijn.

Meer info
16:30

Coffee Time

Korte animatie over een dag uit het leven van karakteristieke koffiedrinkers. Ieder drinkt zijn bakkie pleur op eigen wijze. Maar soms heeft een doodnormale kop koffie verrassende wendingen in petto.

Lengte: 3min
Regie: Evelyne du Bois
lees meer

16:33

A Beautiful Dog

Kort drama over een trots baasje en zijn showhond die al jaren aan de top in de competitie staan. Maar alles verandert wanneer de viervoeter opeens te dik wordt.

Lengte: 16min
Regie: Bauke Engel Boneschansker
lees meer

16:49

Q&A - A Beautiful Dog


16:56

Anemoia

Korte documentaire over het hunkeren naar een andere tijd of plek. Dat verlangen weerhoudt Anna van een leven in het hier en nu.

Lengte: 19min
Regie: Pelle Nijburg
lees meer

17:15

Als je later groot bent

Korte documentaire over ons werkzame bestaan in een sociaalkapitalistische samenleving. Minimalistische scènes reduceren arbeid tot zijn uiterlijke, soms licht absurdistische verschijningsvorm.

Lengte: 22min
Regie: Max Baggerman
lees meer

17:37

Een vrije dag van het ongelukkig zijn

Fenna, wier relatie net uit is, probeert te ontsnappen aan het gevoel van ongelukkig zijn. De vraag is of ze zo wel het ware geluk kan vinden.

 

 

Lengte: 11min
Regie: Frederike Scheffer
lees meer

17:48

Q&A - Een vrije dag van het ongelukkig zijn


17:55

Speedy the Turtle

Een animatiefilm met veel vaart, want er is maar één held moedig genoeg om de kwaadaardige god Tori te stoppen die het tropische Wakiki-eiland wil slopen: een razendsnelle schildpad. Aloha, Speedy!

Lengte: 5min
Regie: Nigel Lievaart
lees meer

18:00

Patroon

Een Curaçaose immigrantentiener in Nederland gaat na de breuk met zijn moeder op zoek naar vriendschap en romantiek. Ondertussen worstelt hij met zijn toekomst als volwassen man.

Lengte: 16min
Regie: Mario Gonsalves
lees meer
18:21

Credits

Regie Evelyne du Bois
Producent(en) Evelyne du Bois
Sound Design
Muziek
Animatie
Vivianne du Bois
Ted du Bois
Evelyne du Bois
Productieland(en)
Nederland